Tanıtım Filmi
   

Kafes Direkler

ŞA-RA; 11 kV – 800 kV aralığında yer alan her türlü enerji nakil hattı direği tasarım ve imalatında uzmanlaşmıştır.

 

ŞA-RA, kendi deneyimli mühendislik grubunda her türlü direk tasarımı ile imalat projelerini gerçekleştirmekte, ayrıca uluslararası kabul görmüş test istasyonlarında talep halinde yük testlerini de yapmaktadır. Bunun yanısıra, talep halinde müşterinin verdiği direk tasarımı kullanılabilmekte ve varsa imalat resmi, kart gibi eksikler tarafımızca tamamlanmaktadır.

 

Yeni bir tasarımın uygulanması halinde direklerin mutlaka prototipi imal ve monte edilmekte ve fabrikamızda tasarım ve prototip ekiplerinin müşterek çalışması ile kontrol edilmektedir. Müşteri tarafından talebedilmesi halinde müşteri ve/veya son kullanıcının süpervizörlerinin de kontrol işlemine katılması sağlanmaktadır. Tüm detayların kontrol edilmesi ve varsa tüm revizyonların projelere işlenmesini takiben seri imalata geçilmektedir.

 

Direkler uluslararası standartlara ve müşterinin şartnamesine uygun olarak tam otomatik CNC tezgahlarında imal edilmekte, galvanizlenmekte, paketlenmekte ve Incoterms 2000 koşullarına uygun olarak müşterinin istediği yer ve şekilde teslim edilmektedir.

 

ŞA-RA direklerde kullanılan her türlü cıvatayı kalite standartlarına uygun olarak kendi fabrikasında üretmektedir.

 

Müşterinin talebi halinde tırmanma maniaları, tırmanma cıvataları, tehlike ve direk numara levhaları, topraklama parçaları da komple bir paket oluşturmak üzere imal ve teslim edilmektedir.

 

Türkiye pazarının yanısıra Firmamızın yüklü miktarlarda direk imal ve sevk ettiği ülkeler arasında Suriye, Irak, Endonezya, Cezayir, Fas, Tunus, Pakistan, Nijerya, Mozambik, Avustralya, Tasmanya, Etyopya, Almanya, Fransa, Polonya, İzlanda, Finlandiya, Yunanistan ve İrlanda sayılabilir

 

 

   
   
Türkçe | English